Press "Enter" to skip to content

Spāru svētki Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Rēzeknē

Kā stāsta Rēzeknes pilsētas domes Projektu un investīciju pārvaldes projektu vadītāja Ilona Igovena, šos varētu dēvēt par mazajiem spāru svētkiem, jo būvkomplekss sevī ietver divas ēkas. Viena ir divstāvu ēka, kurai spāru svētki ir šonedēļ, bet otrajai ēkai būs pieci stāvi. Tādējādi tuvākajos mēnešos būs gaidāmi vēl vieni, lielāki spāru svētki.

Ceturtdien, 7.aprīlī būvobjektā ieradās Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, kurš pateicies būvniekiem par viņu veikumu un vēlējis veiksmīgu darbu norisi arī turpmāk. Gan pašvaldības vadība, gan arī būvnieka – SIA „Re&Re” pārstāvis, būvniecības projekta vadītājs Ervīns Koncevičs atzīst, ka ēka gan arhitektūras, gan arī savas novietnes dēļ būvniekiem ir liels izaicinājums, bet pašreizējais veikums liecina, ka darbi sokas labi.

Atgādināsim, ka Rēzeknes pilsētas dome īsteno ERAF līdzfinansētu projektu „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra – jauniešu, bērnu interešu izglītības centra, radošo industriju un restaurācijas darbnīcu būvniecība (CARAND’ACHE)”. Projekta kopējās izmaksas ir 6,16 miljoni latu, ERAF līdzfinansējums ir 5,17 miljoni latu, pašvaldības – 0,6 miljoni.

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs tiks nodots bērnu, jauniešu un radošu cilvēku rīcībā. Tajā pēc atklāšanas, mājvietu radīs daudzi Latgales radošie centri, kas bērniem un jauniešiem nodrošinās iespēju izpausties dažādās radošajās darbnīcās, ārpus mācībām skolā, kas ir ļoti būtiski Latvijas jaunatnes attīstībai. Centrā darbosies Skolēnu un jauniešu interešu centri, Tūrisma informācijas centrs, restaurācijas un radošo industriju darbnīcas.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.