Press "Enter" to skip to content

„Ielu tīrīšanas un sniega izvešanas darbiem jānotiek nepārtraukti”

Sniega segas biezums Rīgā sasniedzis 45 cm. Neraugoties uz intensīvo snigšanu, maģistrālo ielu stāvoklis Rīgā vērtējams kā apmierinošs. Īpaša uzmanība tika pievērsta sniega izvešanai, šobrīd tiek gatavotas jaunas izkraušanas vietas Krasta ielā un Grāpja pussalā, jo esošo vietu ietilpība ir nepietiekama.

Saskaņā ar laika prognozi, tuvākajās diennaktīs gaidāms liels sniega daudzums. „Sniega tīrīšanas un izvešanas darbiem jānotiek nepārtraukti, arī Jaungada naktī. Prioritāte ir pilsētas centrs un Vecrīga, kurā jānodrošina ne tikai caurbraucamība, bet arī caurstaigājamība”, sanāksmē norādīja V.Baraņņiks.

Ņemot vērā, ka sabiedriskais transports pasažierus pārvadās bez maksas un gaidāms to pieplūdums, rūpīgāk jāattīra pieturvietas, jānodrošina brīva piekļūšana pie viesnīcām un slimnīcām, uzvēra V.Baraņņiks. Pēc šo darbu paveikšanas jāķeras klāt rajona nozīmes ielām. Ņemot vērā, ka 3. janvārī darbu atsāks bērnudārzi, jāattīra to pievadceļi.

Līdz 3. janvārim Satiksmes vadības centram uzdots plāns, kā tiks attīrītas pieejas visām skolām, kas 6. janvārī atsāks mācības. Plāns tiks saskaņots ar Īpašuma departamentu un izpilddirekcijām.

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.