По-русски "Mums jādzīvo kopā, nevis blakus” Valērijs Agešins11.Saeimas deputāts, „Saskaņas centra” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja biedrs

Ziņas

11.Augustā

„Saskaņai” – 11.numurs!

Partija „Saskaņa” startēs 12.Saeimas vēlēšanās ar 11.numuru, tika noskaidrots Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) notikušajā parlamenta vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuru izlozē.

11.Augustā

Urbanovičs: vietējam biznesam ražošanas pārorientēšanai ir nepieciešams valsts atbalsts

Ukrainā šobrīd rit vissliktākais scenārijs, kura laikā Ukrainas spēki tiek gloritficēti, sava intervijā LTV „Rīta Panorāma” pirmdienas rītā sacīja „Saskaņas centrs” līderis Jānis Urbanovičs.

4.Augustā

SC rosina arī nepilsoņiem ļaut parakstīt kolektīvo iesniegumu Saeimai

Arī nepilsoņiem ir jādod tiesības parakstīt kolektīvo iesniegumu, kuru var iesniegt Saeimā, liecina apvienības "Saskaņas centrs" Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieka Valērija Agešina priekšlikums grozījumiem Saeimas Kārtības rullī.

Tiešā runa

21.08.2014 Sergejs Potapkins
Naivais prieks par „karu pret Krieviju” ir tik aizkustinošs. Tiem, kas patlaban brēc, ka drošība esot svarīgāka par ekonomiku, gribas just līdzi – lūk, kāpēc. Viņiem Ukrainas krīze iestājusies par vēlu.
30.07.2014 Jānis Urbanovičs
Eiropa un pasaule kopumā šobrīd piedzīvo ļoti dramatisku laikposmu – iet bojā cilvēki, karo valstis. Kas attiecas uz notikumiem Ukrainā un ap to, šīs ziņas vispār nav iespējams lasīt un skatīties bez nomierinošām zālēm. It īpaši pēc Malaizijas lidmašīnas traģēdijas.
14.07.2014 Ivars Zariņš
Ķirzaka, lai piemānītu savus vajātājus – pamet tiem savu asti. Tad pati var tikt cauri sveikā. Kaut ko līdzīgu nu mēs varam redzēt darbībās ap pasažieru vilcienu iepirkumu: visa sabiedrības uzmanība tiek novirzīta diskusijai par to, kā tad tiks finansēti pēdējā iepirkuma konkursa rezultāti, kuri, šķiet beidzot apmierina nozares politisko vadību, nevis, lai izvērtētu un atskaitītos sabiedrībai par to, vai vispār šāds rezultāts tai ir pieņemams.