По-русски "Cīņā ar krīzi mums ir iespēja labot kļūdas, kas pieļautas 18 gadu laikā kopš 1991.gada. Nedrīkst palaist šo iespēju garām." Nils Ušakovs"Saskaņas centra" valdes priekšsēdētājs, Rīgas domes priekšsēdētājs

Ziņas

20.Novembrī

"Saskaņas" deputātes - izmeklēšanas komisijā

Saeimā ir izveidota izmeklēšanas komisija par Zolitūdes traģēdiju

13.Novembrī

Drauga piemiņai

Izsakām dziļu līdzjūtību nelaikā un pēkšņi mūžībā aizgājušā eksministra Krišjāņa Petera radiem un tuviniekiem

16.Oktobrī

Eiropa atbalsta "Saskaņu" valdībā

Eiropas Parlamenta Sociālistu un demokrātu grupa aicina Latvijas prezidentu cienīt vēlētāju izvēli

Tiešā runa

26.11.2014 Jānis Urbanovičs
Nedēļai pēc valstssvētkiem apritot, todien izskanējušie publiskie vēstījumi jau rada krietni vairāk skaidrības par to patieso vai šķietamo vērtību, par paliekošu vai ātri gaistošu rezonansi sabiedrībā. Turklāt kaunā sakņotais apmulsums, ko daudzos spēja izsaukt svētku dievkalpojuma tiešraidē izdzirdētais, spēj būt “skaļāks” par visām SMS atsauksmēm, tviterrecenzijām vai reportāžās izmanto citātu daudzumu.
27.10.2014 Jānis Urbanovičs
Par noskaņojumu pēc Saeimas vēlēšanām Rīgas domē, par Saskaņas nākamību, par to, ko vajag mainīt, lai ļaudis sāktu uzticēties politiķiem, un citām politiskā procesa aktualitātēm Neatkarīgās intervija ar Sociāldemokrātiskās partijas Saskaņa Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Jāni Urbanoviču.
26.09.2014 Sergejs Dolgopolovs
Kāda ir “Saskaņa” pirms vēlēšanām? Stāsta viens no partijas veterāniem Sergejs Dolgopolovs. Ar viņu sarunājas Voldemārs Krustiņš un Māris Antonevičs.