По-русски „Saskaņas centrs” strikti iestāsies par savu varas formulu, par savu skatījumu uz to, kā jāstrādā valdībai.” Jānis Urbanovičs„Saskaņas centra” valdes loceklis, Sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa” valdes loceklis, 11.Saeimas deputāts, Saeimas „Saskaņas centra” frakcijas priekšsēdētājs

Ziņas

16.Aprīlī

Sergejs Potapkins: „Labākā aizsardzība ES ārējām robežām ir stabilitātes nodrošināšana valsts iekšienē”

Šodien, 16.aprīlī, Saeimas deputāti tikās ar ASV senatoru delegāciju, kuru vada Džons Makkeins. Tikšanās bija veltīta situācijai ap Ukrainas notikumiem, un tās laikā tika pausta arī SDP „Saskaņa” pozīcija.

15.Aprīlī

EP vēlēšanās lielākais vēlētāju atbalsts būtu SC

Maijā paredzētajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Latvijā valsts pilsoņi vislielāko atbalstu sola partijās "Saskaņas centrs" (SC), liecina "Latvijas faktu" aptaujas dati.

10.Aprīlī

I.Zariņš: Valdība kavē Būvniecības likuma grozījumu pieņemšanas procesu

Pārcelt Būvniecības likuma grozījumu, kas pastiprina būvniecības procesa un uzcelto objektu ekspluatācijas kontroli, spēkā stāšanos no 1.maija uz 1.oktobri nepieciešams, lai izvairītos no haosa visā būvniecības nozarē. Situācija ar termiņu pārcelšanu radās tāpēc, ka valdība un konkrēti Ekonomikas ministrija nespēj savlaicīgi sagatavot Ministru kabineta noteikumus, bez kuriem pats likums praksē nevar darboties, uzskata Saeimas „Saskaņas centra” frakcijas deputāts Ivars Zariņš.

Tiešā runa

09.04.2014
Viens no Latvijas ekonomikas attīstības stūrakmeņiem jau daudzus gadus ir tranzīts. Savukārt tranzīta mugurkauls ir Latvijas ostas, caur kurām tiek transportēta lauvas tiesa visu tranzīta kravu, turklāt kravu apgrozījums Rīgas brīvostā veido turpat pusi no visu Latvijas ostu apstrādāto kravu apjoma.
03.04.2014 Ivars Zariņš
Ir vārdi, skaisti solījumi un ir darbi. Kāda ir bijusi vārdu un solījumu patiesā jēga, to parāda reālā rīcība, nevis tas, kas ir ticis skaisti rakstīts un solīts. Ļoti bieži, sevišķi politikā ar vārdiem tiek solīts viens, bet ar reālo rīcību tiek īstenots pavisam kas cits.
01.04.2014 Igors Pimenovs
Satversmes jaunajai preambulai ir savs uzdevums — radīt tiesisku aizsardzību latviešu nacionālajai valstij ar nolūku vienkāršot tiesas un ārpustiesas lēmumu, atļauju un aizliegumu pieņemšanu, kas aizsargā latviešu nacionālo pašnoteikšanos. Es to saprotu un pieņemu. Taču vienlaikus ir acīm redzams mēģinājums ar Satversmes palīdzību nodrošināt priviliģētu stāvokli valstī pavisam konkrētiem politiskajiem spēkiem un tāpēc noteikt par neapstrīdamiem, līdz neapgāžamu dogmu statusam paaugstinātiem apgalvojumus, kas ir angažēti un tiek apstrīdēti. Šis ceļš rada draudus Latvijas demokrātijai.