По-русски "Cīņā ar krīzi mums ir iespēja labot kļūdas, kas pieļautas 18 gadu laikā kopš 1991.gada. Nedrīkst palaist šo iespēju garām." Nils Ušakovs"Saskaņas centra" valdes priekšsēdētājs, Rīgas domes priekšsēdētājs

Ziņas

23.Aprīlī

Vēlas dot pašvaldībām tiesības izskaust psihoaktīvo vielu tirdzniecības vietas

Vairāki Saeimas deputāti ir atbalstījuši un parakstījuši Andreja Elksniņa (SC) un pašreizējā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Romāna Naudiņa (VL-TB/LNNK) izstrādātos grozījumus likumā "Par pašvaldībām", kuru mērķis ir dot iespēju pašvaldībām ierobežot psihoaktīvo vielu tirgotavu darbību.

20.Aprīlī

Priecīgas Lieldienas!

Politiskā apvienība „Saskaņas centrs” no visas sirds sveic visus ticīgos gaišajos Lieldienu svētkos! Šogad kalendārā sakritis tā, ka Lieldienas vienā dienā atzīmē luterāņi un katoļi, pareizticīgie un vecticībnieki. Latvijā vienmēr sadzīvojušas dažādas reliģijas un kultūras, mūsu daudznacionālā un dažādām konfesijām piederīgā sabiedrība patiesi prot un tātad – tai ir jādzīvo un tā dzīvos mierā un saskaņā. Lai Latvijā ikvienā mājā ienāk labestība, cerība un mīlestība! Lai miers un labklājība mūsu kopīgajām mājām!

16.Aprīlī

Sergejs Potapkins: „Labākā aizsardzība ES ārējām robežām ir stabilitātes nodrošināšana valsts iekšienē”

Šodien, 16.aprīlī, Saeimas deputāti tikās ar ASV senatoru delegāciju, kuru vada Džons Makkeins. Tikšanās bija veltīta situācijai ap Ukrainas notikumiem, un tās laikā tika pausta arī SDP „Saskaņa” pozīcija.

Tiešā runa

23.04.2014 Jānis Urbanovičs
Mūsu sabiedrības uzspēlētajam eiroskepticismam pievienojas tikpat samākslota ziemeļatlantiskā vilšanās.
22.04.2014 Jānis Ādamsons
Saeimas deputāts, bijušais iekšlietu ministrs un Robežsargu brigādes priekšnieks Jānis ĀDAMSONS intervijā Neatkarīgajai vērtē Ukrainas notikumu rezonansi Latvijā.
09.04.2014
Viens no Latvijas ekonomikas attīstības stūrakmeņiem jau daudzus gadus ir tranzīts. Savukārt tranzīta mugurkauls ir Latvijas ostas, caur kurām tiek transportēta lauvas tiesa visu tranzīta kravu, turklāt kravu apgrozījums Rīgas brīvostā veido turpat pusi no visu Latvijas ostu apstrādāto kravu apjoma.