По-русски «Starpetniskā uzticēšanās ir saskaņas politikas mērķis» Igors Pimenovs11.Saeimas deputāts

Ziņas

16.Jūlijā

'Saskaņas' premjera kandidāts būs Ušakovs

Partijas "Saskaņa" dome šodien nolēma, ka šī politiskā spēka Ministru prezidenta amata kandidāts 12.Saeimas vēlēšanās būs Rīgas mērs Nils Ušakovs.

14.Jūlijā

SC: Līgums ar Ukrainu ir vektors, kas vērsts uz stabilitāti

Šodien, 14.jūlijā, Saeimas ārkārtas sēdē "Saskaņas centra" frakcija atbalstīja ES un Ukrainas asociācijas līguma ratifikāciju.

14.Jūlijā

„Saskaņas centrs”: Valsts uzņēmumu padomju atjaunošana ir „partiju barotavu” atdzimšana

Politiskās apvienības „Saskaņas centrs” 11.Saeimas frakcija kategoriski iestājas pret iniciatīvu atjaunot valsts uzņēmumu padomes, jo uzskata, ka vienīgais iemesls, kāpēc koalīcija vēlas atjaunot šīs struktūras, ir vēlme uz valsts rēķina nodrošināt ar ienākumiem valdošajām partijām pietuvinātos un papildināt šo partiju makus. Pēc opozīcijas domām, Ārlietu ministrijas vadītāja Edgara Rinkeviča apgalvojumi, ka padomju atjaunošana ir nosacījums Latvijai iestājai Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā, neatbilst patiesībai.

Tiešā runa

14.07.2014 Ivars Zariņš
Ķirzaka, lai piemānītu savus vajātājus – pamet tiem savu asti. Tad pati var tikt cauri sveikā. Kaut ko līdzīgu nu mēs varam redzēt darbībās ap pasažieru vilcienu iepirkumu: visa sabiedrības uzmanība tiek novirzīta diskusijai par to, kā tad tiks finansēti pēdējā iepirkuma konkursa rezultāti, kuri, šķiet beidzot apmierina nozares politisko vadību, nevis, lai izvērtētu un atskaitītos sabiedrībai par to, vai vispār šāds rezultāts tai ir pieņemams.
02.07.2014 Ivars Zariņš
Citadeles bankas pārdošanas process uzskatāmi parāda, ka valdība nav ne spējiga, ne motivēta rūpēties par valsts attīstību, tā izmisīgi cenšās risināt tikai īstermiņa problēmas, kuras pati ar savu rīcību ir radījusi.
17.06.2014 Ivars Zariņš
Saeimai nodots izskatīšanai valdības sagatavotais likumprojekts "Par valsts atbalstu trūcīgām un maznodrošinātām mājsaimniecībām elektroenerģijas izmaksu segšanai", kura mērķis ir noteikt atbalsta kārtību un apjomu minētajām mājsaimniecībām pēc regulētā tarifa atcelšanas.