По-русски „”Saskaņas centrs” - tā ir politiska apvienība normāliem cilvēkiem” Boriss Cilevičs11.Saeimas deputāts

Ziņas

10.Septembrī

A.Sakovskis: Latvijas zaudēti apmēram 2miljardi eiro – tāda ir cena, atņemot Krievijas iedzīvotājiem tiesības iegūt uzturēšanās atļauju apmaiņā pret investīcijām

Politiskās apvienības „Saskaņas centrs” 11.Saeimas frakcijas deputāti kategoriski iestājas pret Nacionālās apvienības „Visu Latvijai! – TB/LNNK” iniciatīvu izdarīt grozījumus Imigrācijas likumā, lai atņemtu tiesības Krievijas pilsoņiem, kuri investē nozīmīgas summas Latvijas ekonomikā, saņemt termiņuzturēšanās atļaujas mūsu valstī.

11.Augustā

„Saskaņai” – 11.numurs!

Partija „Saskaņa” startēs 12.Saeimas vēlēšanās ar 11.numuru, tika noskaidrots Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) notikušajā parlamenta vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuru izlozē.

11.Augustā

Urbanovičs: vietējam biznesam ražošanas pārorientēšanai ir nepieciešams valsts atbalsts

Ukrainā šobrīd rit vissliktākais scenārijs, kura laikā Ukrainas spēki tiek gloritficēti, sava intervijā LTV „Rīta Panorāma” pirmdienas rītā sacīja „Saskaņas centrs” līderis Jānis Urbanovičs.

Tiešā runa

03.09.2014 Jānis Urbanovičs
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Saskaņas centra (SC) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs.
21.08.2014 Sergejs Potapkins
Naivais prieks par „karu pret Krieviju” ir tik aizkustinošs. Tiem, kas patlaban brēc, ka drošība esot svarīgāka par ekonomiku, gribas just līdzi – lūk, kāpēc. Viņiem Ukrainas krīze iestājusies par vēlu.
30.07.2014 Jānis Urbanovičs
Eiropa un pasaule kopumā šobrīd piedzīvo ļoti dramatisku laikposmu – iet bojā cilvēki, karo valstis. Kas attiecas uz notikumiem Ukrainā un ap to, šīs ziņas vispār nav iespējams lasīt un skatīties bez nomierinošām zālēm. It īpaši pēc Malaizijas lidmašīnas traģēdijas.